Yüksək keyfiyyətli və əlçatan Koreya cərrahi tikişləri və biznesin MDB regionuna genişləndirilməsi
-Pine BM — Koreya istehsalı cərrahi tikiş materiallarının istehsalçısıdır. Şirkətimiz fəaliyyətinə 2011-ci ildə başlamışdır və o vaxtdan bəri məhsullarımızı Cənubi Koreyanın bütün böyük xəstəxanalarına təchiz edirik. Bundan əlavə, tikiş materiallarımızı İsveçrə, Almaniya və Çexiya kimi Avropa ölkələrinə, eləcə də Türkiyə, Yaxın Şərq və Cənub-Şərqi Asiya ölkələrinə ixrac edirik. Məhsullarımızın əsas özəlliyi ondan ibarətdir ki, biz xammalı özümüz istehsal edirik. Dünyada tikiş materialları üçün biopolimeri öz daxilində istehsal edən çox az şirkətlərdən biriyik. Məhz bu imkan sayəsində biz çox yüksək keyfiyyətli məhsulu nisbətən əlçatan qiymətlərlə təklif edə bilirik.
Koreya istehsalı kimi biz yüksək keyfiyyət standartlarını münasib qiymətə təqdim edirik — bu isə bizim əsas üstünlüklərimizdən biridir. Tikiş materiallarımız cərrahiyyənin bütün sahələrində geniş istifadə olunur: onkologiya, urologiya, ginekologiya, ortopediya, plastik cərrahiyyə, ümumi cərrahiyyə — demək olar ki, hər növ əməliyyatda tətbiq oluna bilir.
Sərgi ilə bağlı onu qeyd edim ki, bu sərgidə ilk dəfə iştirak edirik və bu, həmçinin mənim Bakıya ilk səfərimdir. Hesab edirəm ki, tədbirin təşkilatçılığı çox yüksək səviyyədədir. Hər bir sessiya olduqca məzmunlu keçir, dövlət qurumlarının yüksək vəzifəli nümayəndələri və aparıcı mütəxəssislər iştirak edirlər. Xüsusilə dünən çox böyük izdiham var idi. Bu gün isə sərgi açıldıqdan cəmi iki-üç saat sonra artıq kifayət qədər çox insan gəlmişdi. Düşünürəm ki, bu, biznesimizi genişləndirmək və xüsusilə MDB regionunun bazarına daxil olmaq üçün əla imkandır. Buraya gəlmək şirkətimiz üçün doğru qərar oldu.

Высококачественные и доступные корейские хирургические швы и расширение бизнеса на рынки СНГ
-Pine BM — корейский производитель хирургических шовных материалов. Мы начали свою деятельность в 2011 году и с тех пор поставляем нашу продукцию во все крупные больницы Южной Кореи. Кроме того, мы экспортируем шовный материал в европейские страны, такие как Швейцария, Германия и Чехия, а также в Турцию, страны Ближнего Востока и Юго-Восточной Азии. Особенность нашей продукции заключается в том, что мы сами производим сырьё. Мы — одна из немногих компаний в мире, которая самостоятельно выпускает биополимер для шовного материала. Благодаря этому мы можем обеспечивать очень высокое качество продукции по относительно доступным ценам.
Как корейский производитель, мы достигаем высочайших стандартов качества по разумной цене — и это одно из наших ключевых преимуществ. Наши шовные материалы широко используются во всех областях хирургии: онкологии, урологии, гинекологии, ортопедии, пластической хирургии, общей хирургии — фактически, они подходят практически для любого вида операции.
Что касается выставки, то это наш первый опыт участия, и это также мой первый визит в Баку. Я считаю, что организация мероприятия — на очень высоком уровне. Каждая сессия проходит содержательно, с участием высокопоставленных представителей госструктур и ведущих экспертов отрасли. Особенно вчера было очень многолюдно. Сегодня, всего через два-три часа после открытия выставки, уже пришло много посетителей. Считаю, что это отличная возможность для нас расширить бизнес и выйти на рынок данного региона, особенно стран СНГ. Приехать сюда было правильным решением для нашей компании.