Biz 12 qlobal brendi təqdim edəcəyik
"Beta Food Industry and Trade Inc." şirkətinin əsası 1978-ci ildə Adanada qoyulub. Türkiyəyə ilk çay və paket çay idxal edən şirkət olan "Beta Food" türk istehlakçılarını fərqli bir ləzzətlə tanış etdi. Şirkət 500-dən çox müxtəlif çay qarışığı və geniş çeşiddə çay hədiyyə bağlamaları təklif edir. 40 ildən çox iş təcrübəsi və 12 qlobal brend ilə "Beta Food" Türkiyədə çaydan qəhvəyə, şokoladdan düyüyə qədər yüksək keyfiyyətli, daimi tələbat olan istehlak məhsullarının geniş çeşidinə malikdir.
"Beta Food" Azərbaycan, Qazaxıstan, Tacikistan, Özbəkistan, Qırğızıstan, Rusiya və İraq kimi ölkələrdə uğurlu çay brendləri ilə bazarın aparıcı şirkətlərindən biridir. Şirkət Amerika, Orta Şərq və Şərqi Avropa bazarlarında böyüməyə davam edir. "Beta Tea" Şri Lanka çay bazarında aparıcı çay alıcılarından biridir.
Azərbaycanın 29-cu Beynəlxalq Qida Sənayesi Sərgisi "InterFood Azerbaijan 2023"-də "Beta Tea" (qara, yaşıl, bitki çayları), "Howdah" brendi, "Champion", "Benuta" şokolad, "Besta" (düyü), "Belita" (düyü), və "Caffito" (qəhvə) məhsulları nümayiş etdiriləcək.
Plantasiyadan fincana qədər ən keyfiyyətli üsulla emal edlmiş çaylarımızı özündə birləşdirən unikal kolleksiyalarımız və "InterFood Azerbaijan 2023" sərgisində "Beta Tea" adı altında unikal dizaynımızla dəyərli müştərilərimizi, maraqlı tərəfləri və şirkət nümayəndələrini qəbul etdiyimiz və dəyərli sektor nümayəndələri ilə görüşdüyümüz stendimizdə qara çay, yaşıl çay və bitki çaylarından ibarət ən tanınmış məhsullarımızı geniş çeşiddə təqdim etməkdən məmnun olarıq.
"InterFood Azerbaijan 2023" sərgisindəki stendimizdə dünyanın müxtəlif bölgələrində istehsal olunan çay növlərindən, eləcə də nadir çay növlərimizdən ibarət kolleksiyalarımızı "Beta Tea" olaraq dəyərli müştərilərimiz, maraqlı tərəflər və sektor rəsmiləri ilə bölüşmək bizim üçün qürurdur. Yeni tərəfdaşlıqları inkişaf etdirməkdən və iqtisadiyyata töhfə verməkdən məmnun olarıq. Məqsədimiz ölkə nümayəndələrinin iştirakından sonra yaranacaq işgüzar tərəfdaşlıqlar vasitəsilə ixrac ölkələrinin sayını artırmaqdır.

Мы представим 12 мировых брендов
Основание компании "Beta Food Industry and Trade Inc." было заложено в Адане в 1978 году. Став первой компанией, импортировавшей чай и чайные пакетики в Турцию, Beta Food познакомила турецких потребителей с другим вкусом. Она предлагает более 500 различных чайных смесей и широкий ассортимент подарочной упаковки чая. Имея более чем 40-летний опыт работы и 12 мировых брендов, Beta Food в Турции предлагает широкий ассортимент высококачественных быстрореализуемых потребительских товаров, от чая до кофе и от шоколада до риса.
Beta Food входит в число компаний-лидеров рынка с успешными чайными брендами в таких странах, как Азербайджан, Казахстан, Таджикистан, Узбекистан, Кыргызстан, Россия и Ирак. Компания продолжает расти на рынках Америки, Ближнего Востока и Восточной Европы. Beta Tea является одним из ведущих покупателей чая на рынке чая Шри-Ланки.
На 29-й Азербайджанской международной выставке пищевой промышленности "InterFood Azerbaijan 2023" будет представлена продукция компании Beta Tea’ (сорта черного, зеленого и травяного чая), бренд "Howdah", Champion, органический шоколад Benuta, Besta (рис), Belita (рис) и Caffito (кофе).
Мы будем рады представить нашу самую популярную продукцию, состоящую из черного чая, зеленого чая и травяных чайных сортов широкого ассортимента на нашем стенде, где мы принимаем наших ценных клиентов, заинтересованных лиц и представителей отрасли. На выставке "InterFood Azerbaijan 2023" мы встречаем ценных представителей сектора с нашими уникальными коллекциями и неповторимыми разновидностями дизайна, включающими наши сорта чая под названием Beta Tea, которые обработаны самым качественным способом от "фермы до чашки".
На нашем стенде на выставке "InterFood Azerbaijan 2023" мы будем рады поделиться с нашими ценными клиентами, заинтересованными сторонами и представителями отрасли нашими коллекциями, состоящими из сортов чая, произведенных в различных регионах мира и нашими редкими сортами чая под названием Beta Tea. Мы будем рады развивать новые партнерские отношения и вносить свой вклад в экономику. Наша цель - увеличить количество стран-экспортеров благодаря деловому партнерству, которое будет развиваться после визитов представителей стран.