Evdə hazırlanan italyan məhsulları
"Happy Mama" geniş çeşiddə italyan qida məhsullarını (öz brend adı altında qablaşdırma yaratmaq imkanı ilə makaron, zeytun yağı, tomat, sirkə, konserv, mürəbbə, tərəvəz şorbaları, souslar, ədviyyələr) təklif edir. Tədarükçülərimizin diqqətlə seçilməsi, bütün xammalın daimi profilaktik yoxlanılması və sonradan onların uyğun otaqlarda saxlanması sayəsində istehsal ilkin mərhələdən tam təhlükəsizlik şəraitində həyata keçirilir.
Emal prosesi müəyyən edilmiş gigiyena və sağlamlıq normalarına cavab verən laboratoriyalarda, müasir avadanlıqlarla, qidanın xarici mühitlə təmasda olmasına mane olan bişirmə dövrlərinə riayət etməklə həyata keçirilir. Xüsusilə, həm emal, həm də bişirilmə zamanı vakuumdan istifadə məhsulun oksidləşməsinin qarşısını alır və rəngini və ətrini mümkün qədər qoruyur. Qablaşdırma materialları (bankalar, kapsullar və möhürlər) və bağlamalar (qutular, səbətlər və paketlər) müştərilərimizə hər zaman zəmanətli keyfiyyətli məhsullar çatdırmağa imkan verir.
"Interfood Azerbaijan 2023" sərgisinin ziyarətçilərinə tərkibində heç bir süni dad, boya, qatqı olmadan, yalnız təbii maddələrdən evdə hazırlanmış qida məhsullarını təqdim edəcəyik. Ticarət sərgiləri yeni ölkədə tərəfdaşlar tapmaq üçün vacibdir. "Happy Mama" şirkəti məhsullarını Azərbaycanda paylamaq üçün tərəfdaş tapmaq niyyətindədir.

Итальянские продукты домашнего приготовления
Happy Mama предлагает широкий ассортимент итальянских продуктов питания (паста, оливковое масло, томаты, уксусы, консервы, джемы, овощные супы, соусы и заправки, с возможностью создания индивидуальной упаковки). Начиная с самых ранних этапов, производство происходит в условиях полной безопасности, благодаря тщательному отбору поставщиков, постоянным профилактическим проверкам всего сырья и его последующему хранению в соответствующих помещениях.
Переработка происходит в лабораториях, соответствующих установленным санитарно-гигиеническим нормам, с использованием современного оборудования и соблюдением циклов приготовления, которые исключают контакт продуктов с внешней средой. В частности, использование вакуума, как при обработке, так и в процессе приготовления, позволяет избежать окисления продукта и максимально сохранить его цвета и ароматы. Упаковочные материалы (банки, камеры и гериетические крышки) и тара (коробки, корзины и посылки), позволяют поставлять нашим клиентам продукцию всегда гарантированного качества.
Посетителям выставки "Interfood Azerbaijan 2023" мы предложим товары домашнего приготовления без искусственных ароматизаторов, красителей и добавок - только из натуральных ингредиентов. Торговые выставки важны для поиска партнеров в новой стране. Компания "Happy Mama" хотела бы найти партнера для распространения своей продукции в Азербайджане.