Peşəkarları iş başında görmək xoşdur
Mən müxtəlif ölkələrdə, o cümlədən Bakıda təşkil olunan fərqli sərgilərdə iştirak etməyi çox sevirəm. Bu sərgi təəssürat yaradır: hər şeydə peşəkar yanaşma, fikrimcə, təşkilatçılıq ən yüksək səviyyədədir.
Bu gün sərgiyə italyan dostlarımı dəstəkləməyə gəlmişəm- onlar burada pizzalarını təqdim edirlər.
Öz işinin peşəkarlarını, gördükləri işi yaxşı bilən insanları görmək çox xoşdur. Kontingent əladır, həqiqətən hər şeyi çox bəyənirəm. Bu sahədə çalışan bir insan kimi əminliklə deyə bilərəm ki, sərgi mənim bütün gözləntilərimi üstələyib.
Azərbaycan, Belarus, İtaliya şirkətlərinin burada olması sevindirici haldır, amma təəssüf ki, Qərbi Avropa ölkələrindən olan şirkətlər təmsil olunmur, həmçinin çox az türk şirkəti var.

Nice to see professionals at work
I quite like visiting various exhibitions held in different locations, Baku among them. This exhibition makes quite an impression: a professional approach in every tiny detail plus organization that, in my opinion, is top-class.
I came here today to support my Italian friends, they are presenting their pizzas.
It is so nice to see real professionals, see people who know what they do. People filling the event halls are just great. Speaking as someone who works in this field, I can safely say the exhibition has totally exceeded my expectations.
I liked to see companies from Azerbaijan, Belarus, and Italy; West European and Turkish companies, unfortunately, were underrepresented this time around.