Peşəkarları iş başında görmək xoşdur
Mən müxtəlif ölkələrdə, o cümlədən Bakıda təşkil olunan fərqli sərgilərdə iştirak etməyi çox sevirəm. Bu sərgi təəssürat yaradır: hər şeydə peşəkar yanaşma, fikrimcə, təşkilatçılıq ən yüksək səviyyədədir.
Bu gün sərgiyə italyan dostlarımı dəstəkləməyə gəlmişəm- onlar burada pizzalarını təqdim edirlər.
Öz işinin peşəkarlarını, gördükləri işi yaxşı bilən insanları görmək çox xoşdur. Kontingent əladır, həqiqətən hər şeyi çox bəyənirəm. Bu sahədə çalışan bir insan kimi əminliklə deyə bilərəm ki, sərgi mənim bütün gözləntilərimi üstələyib.
Azərbaycan, Belarus, İtaliya şirkətlərinin burada olması sevindirici haldır, amma təəssüf ki, Qərbi Avropa ölkələrindən olan şirkətlər təmsil olunmur, həmçinin çox az türk şirkəti var.

Приятно наблюдать за работой профессионалов
Я очень люблю посещать различные выставки, организуемые в разных странах, в том числе в Баку. Нынешняя выставка производит впечатление: профессиональный подход во всем, организация, по моему мнению, на высшем уровне.
Сегодня я пришла поддержать своих друзей-итальянцев – они представляют здесь свою пиццу.
Приятно видеть профессионалов своего дела, людей, которые прекрасно разбираются в том, чем занимаются. Отличный контингент, мне всё действительно очень нравится. Как человек, работающий в этой сфере, могу с уверенностью сказать, что выставка превзошла все мои ожидания.
Порадовали компании из Азербайджана, Беларуси, Италии, но, к сожалению, не представлены компании из стран западной Европы, также очень мало турецких компаний.