Yağ-piy məhsullarının geniş çeşidi
Müəssisənin istehsal gücü ildə 300 min tona qədər yağlı toxum emal etməyə imkan verir. “Aqroprodukt” MMC ildə 30 000 tondan artıq saflaşdırılmış dezodorasiya edilmiş yağlar istehsal edir. Müəssisə hər il tədarük coğrafiyasını genişləndirir. Zavodun məhsulları təkcə xarici bazarlarda deyil, həm də daxili bazarda yüksək qiymət və nüfuz qazanmışdır. Tətbiq olunan müasir istehsal texnologiyaları və modernləşdirilmiş istehsal müəssisələri bazarda həqiqətən geniş çeşiddə yağ və piy məhsullarını təqdim etməyə, həmçinin uşaq qidalarının istehsalında və digər sahələrdə istifadə olunan məhsulları, eləcə də eksklüziv məhsulları istehsal etməyə imkan verir.
Yüksək ixtisaslı kadrlara malik olan “Aqroprodukt” MMC əməyin təhlükəsizliyinin və işçilərin sağlamlığının qorunmasının təmin edilməsi şərtilə, dayanıqlı inkişafı, gəlirlərin artımını təmin etmək, şirkətin fəaliyyətinin əsas istiqamətləri üzrə daxili və beynəlxalq bazarlarda lider mövqelərə nail olmaq və yüksək keyfiyyətli rəqabətqabiliyyətli məhsullar vasitəsilə müştərilərin tələbatını tam şəkildə ödəməkdən ibarət olan əsas strategiyasına əməl edir.
"Aqroprodukt" MMC "InterFood Azerbaijan 2023" sərgisinin ziyarətçilərinə aşağıdakı yenilikləri təqdim edəcək: OILY raps yağı, saflaşdırılmış, dezodorasiya edilmiş, "П" markalı; OILY raps yağı, saflaşdırılmış, dezodorasiya edilmiş Asaloda, OILY raps yağı, saflaşdırılmış, dezodorasiya edilmiş Д markalı "Premium". Bütün məhsullar bitki yağı istehsalı üçün müasir texnoloji proseslərdən keçmişdir, görünüşü şəffafdır, açıq sarı rəngdədir və yad qoxusu və dadı tamamilə yoxdur.
İlk dəfədir ki, “InterFood Azerbaijan” sərgisində iştirak edirik. Biz çoxlu yeni faydalı və qarşılıqlı əlverişli müqavilələrə ümid edirik. Keyfiyyətli belarus məhsulu ilə maraqlanan gələcək tərəfdaşlarla görüşlər gözləyirik. Bunlar bilavasitə satış şəbəkələrinin və satış məntəqələrinin nümayəndələri, eləcə də istehsalatda bitki yağlarından istifadə edən şirkətlərin nümayəndələridir

Широкий ассортимент масложировой продукции
Производственные мощности предприятия позволяют перерабатывать до 300 тысяч тонн маслосемян в год. ООО «Агропродукт» производит масла рафинированного дезодорированного более 30 000 тонн в год. Предприятие с каждым годом расширяет географию поставок. Продукция завода получила наивысшую оценку и признание не только на зарубежных рынках, но и на внутреннем рынке. Внедренные современные технологии производства и модернизированные производственные мощности позволяют представить на рынке по настоящему широкий ассортимент масложировой продукции, производить продукцию используемую, в том числе и при производстве питания для детей, а также эксклюзивную продукцию.
Располагая высококвалифицированными кадрами, ООО «Агропродукт» следует своей основной стратегии – обеспечение устойчивого развития, роста доходов, достижение лидирующих позиций на отечественном и международном рынке по основным направлениям деятельности компании и максимально полного удовлетворения потребностей клиентов за счет высококачественной конкурентоспособной продукции при условии обеспечения безопасности труда и охраны здоровья работников.
Посетителям выставки InterFood Azerbaijan 2023 ООО «Агропродукт» предложит следующие новинки: Масло рапсовое OILY  рафинированное дезодорированное, марки "П"; Масло рапсовое OILY  рафинированное дезодорированное Асалода, Масло рапсовое OILY  рафинированное дезодорированное "Премиум", марки Д. Вся продукция прошла современные технологические процессы производства растительного масла, прозрачная на вид, имеет светло-желтый цвет и полное отсутствие посторонних запаха и привкуса.
Мы впервые участвуем в работе выставки InterFood Azerbaijan. Расчитываем на множество новых полезных и взаимовыгодных контрактов. Ожидаем встреч с будущими партнерами заинтересованными в качественном белорусском продукте. Это и непосредственно представители торговых сетей и точек, а также представители компаний использующих в своем производстве растительные масла.