Yağ-piy məhsullarının geniş çeşidi
Müəssisənin istehsal gücü ildə 300 min tona qədər yağlı toxum emal etməyə imkan verir. “Aqroprodukt” MMC ildə 30 000 tondan artıq saflaşdırılmış dezodorasiya edilmiş yağlar istehsal edir. Müəssisə hər il tədarük coğrafiyasını genişləndirir. Zavodun məhsulları təkcə xarici bazarlarda deyil, həm də daxili bazarda yüksək qiymət və nüfuz qazanmışdır. Tətbiq olunan müasir istehsal texnologiyaları və modernləşdirilmiş istehsal müəssisələri bazarda həqiqətən geniş çeşiddə yağ və piy məhsullarını təqdim etməyə, həmçinin uşaq qidalarının istehsalında və digər sahələrdə istifadə olunan məhsulları, eləcə də eksklüziv məhsulları istehsal etməyə imkan verir.
Yüksək ixtisaslı kadrlara malik olan “Aqroprodukt” MMC əməyin təhlükəsizliyinin və işçilərin sağlamlığının qorunmasının təmin edilməsi şərtilə, dayanıqlı inkişafı, gəlirlərin artımını təmin etmək, şirkətin fəaliyyətinin əsas istiqamətləri üzrə daxili və beynəlxalq bazarlarda lider mövqelərə nail olmaq və yüksək keyfiyyətli rəqabətqabiliyyətli məhsullar vasitəsilə müştərilərin tələbatını tam şəkildə ödəməkdən ibarət olan əsas strategiyasına əməl edir.
"Aqroprodukt" MMC "InterFood Azerbaijan 2023" sərgisinin ziyarətçilərinə aşağıdakı yenilikləri təqdim edəcək: OILY raps yağı, saflaşdırılmış, dezodorasiya edilmiş, "П" markalı; OILY raps yağı, saflaşdırılmış, dezodorasiya edilmiş Asaloda, OILY raps yağı, saflaşdırılmış, dezodorasiya edilmiş Д markalı "Premium". Bütün məhsullar bitki yağı istehsalı üçün müasir texnoloji proseslərdən keçmişdir, görünüşü şəffafdır, açıq sarı rəngdədir və yad qoxusu və dadı tamamilə yoxdur.
İlk dəfədir ki, “InterFood Azerbaijan” sərgisində iştirak edirik. Biz çoxlu yeni faydalı və qarşılıqlı əlverişli müqavilələrə ümid edirik. Keyfiyyətli belarus məhsulu ilə maraqlanan gələcək tərəfdaşlarla görüşlər gözləyirik. Bunlar bilavasitə satış şəbəkələrinin və satış məntəqələrinin nümayəndələri, eləcə də istehsalatda bitki yağlarından istifadə edən şirkətlərin nümayəndələridir

Broad slate of oil and fat products
Our production facilities have the annual design capacity of 300 kta of oilseeds. Agroprodukt LLC produces over 30 kta of deodorized refined oil. We are expanding our supply geography year after year; our produce has been highly appreciated both in the local and overseas markets. We have the state-of-the-art production technology and upgraded capacities in place that enable us to offer a truly broad slate of oil and fat products and make products that are used, inter alia, in baby food, and exclusive products as well.
Enjoying highly qualified personnel, Agroprodukt LLC operates in line with its main strategy dimensions: sustainable development, growth of revenues, securing leadership in the local and international markets, satisfying customers' needs by offering a high-quality and competitive products, and full compliance with health and safety requirements.
Agroprodukt LLC is presenting the following new products to the visitors of InterFood Azerbaijan 2023: OILY deodorized refined rapeseed oil (grade П); OILY ASALODA deodorized refined rapeseed oil; OILY Premium deodorized refined rapeseed oil (grade Д). All our products are the result of the state-of-the-art oil refining process; the oil is clear, light yellow, tasteless, and odorless.
This is the first time we participate in the InterFood Azerbaijan exhibition. We hope for many new useful and mutually beneficial contracts. We expect to meet future partners interested in quality Belarusian products. These include representatives of retail chains and outlets as well as representatives of companies that use vegetable oils in their production