Biz Azərbaycanda soyuducu sistemlər üzrə bir sıra layihələr həyata keçirmişik
Türkiyəni təmsil edən şirkətimiz soyuducu sistemləri istehsal etməklə yanaşı, öz sifarişçilərini istifadəyə hazır və xüsusi tələblərə uyğun həll variantları ilə təmin edir. Şirkət əsasən qida sektorunda fəaliyyət göstərir. Ziyarətçilər ət və ət məhsulları, süd / dəniz məmulatları, meyvə-tərəvəz, kartof, soğan, banan yetişdirmə və yaşıl banan, donmuş qida və s. məhsulların saxlanması üçün soyuducu sistemlər üzrə həll variantları barədə məlumat əldə edə bilərlər.
Şirkətin qida sənayesi üçün təklif etdiyi həll variantları təbii mayelər olan ammonyak və karbon dioksid əsaslı soyuducu sistemlərdir. Hazırda şirkət təbii mayelərdən istifadə etməklə, hətta çox böyük zavodlarda da öz layihələrini həyata keçirir.
Şirkət 13 ildən artıqdır ki, Azərbaycan bazarında fəaliyyət göstərir. Biz Azərbaycanın müxtəlif bölgələrində qida sənayesi üçün soyuducu sistemlər üzrə bir sıra layihələr həyata keçirmişik. Bu səbəbdən, biz layihələrimizi idarə etmək və sifarişçilərimizə daha səmərəli şəkildə xidmət göstərmək məqsədi ilə iki il əvvəl Bakıda ofisimizi açmışıq. Şirkət etibarlı avadanlıqlar ilə yüksək keyfiyyətli məhsullar istehsal edir və beləliklə, sifarişçilərimiz öz işlərində ən yaxşı nəticələr əldə edirlər. Həmçinin şirkət Azərbaycanın müxtəlif bölgələrində sifarişçilərə xidmət edən texniki dəstək qrupuna malikdir.
Biz hesab edirik ki, bu sərgi şirkətimiz və Azərbaycanın qida sektoru üçün çox vacibdir, çünki bu tədbir bütün peşəkarların bir araya gəlməsi, habelə məlumatların səmərəli şəkildə paylaşılması və yeni əməkdaşlıq əlaqələrinin qurulmasını təmin edir. Tədbir həmçinin qlobal innovasiyaları da bir araya gətirir.

Мы реализовали ряд проектов по холодильным системам в Азербайджане
Наша компания, представляющая Турцию, наряду с производством холодильных систем, обеспечивает своих клиентов готовыми для использования и соответствующими требованиям вариантами решения. Компания действует в основном в пищевом секторе. Посетители  могут получить информацию о вариантах решения холодильных систем для хранения мяса и мясных продуктов, молочных / морских продуктов, фруктов и овощей, картофеля, лука, бананов, зеленых бананов,  замороженных и других продуктов.
Варианты решения, предлагаемые компанией для пищевой промышленности, - это холодильные системы на основе природных жидкостей аммиака и диоксида углерода. В настоящее время компания реализует свои проекты даже на крупных заводах, используя природные жидкости.
Компания действует на рынке Азербайджана более 13 лет. Мы реализовали ряд холодильных проектов для пищевой промышленности в различных регионах Азербайджана. По этой причине мы открыли наш офис в Баку два года назад, чтобы управлять нашими проектами и более эффективно обслуживать наших заказчиков. Компания производит высококачественную продукцию с надежным оборудованием, поэтому наши заказчики достигают лучших результатов в своей работе. Также компания обладает группой технической поддержки, которая обслуживает заказчиков в разных регионах Азербайджана.
Мы считаем, что эта выставка имеет важное значение для нашей компании и продовольственного сектора Азербайджана, поскольку это мероприятие предусматривает объединение всех профессионалов, а также эффективный обмен информацией и установление новых партнерских отношений. Также мероприятие объединяет глобальные инновации.