"Caspian Agro", "WorldFood Azerbaijan", "HOREX Caucasus" və "Ipack Caspian" sərgilərinin iştirakçıları üçün işgüzar səhər yeməyi təşkil olunub
16 aprel 2019
16 aprel tarixində "Caspian Agro", "WorldFood Azerbaijan", "HOREX Caucasus" və "Ipack Caspian" sərgilərinin çərçivəsində "Hyatt Regency Baku" otelində sərgi iştirakçıları üçün işgüzar səhər yeməyi təşkil olunub.
Səhər yeməyi zamanı iştirakçılara işgüzar əlaqələr qurmaq üçün sərginin təmin etdiyi imkanlardan maksimum dərəcədə faydalanmağın vacibliyi vurğulanıb. Eləcə də sərgidə səmərəli iştirak üçün təşkilatçıların tərəfindən təqdim olunan pulsuz xidmətlər haqqında məlumat verilib.
İşgüzar səhər yeməyində yerli şirkətlərin 50-dən artıq nümayəndəsi iştirak edib və təşkilatçılar ümid edirlər ki, səsləndirilmiş faydalı məsləhətlər şirkətlərin sərgilərdə iştirakı zamanı uğurla tətbiq ediləcək.

Business breakfast for exhibitors of Caspian Agro, WorldFood Azerbaijan, HOREX Caucasus and Ipack Caspian exhibitions was held
16 april 2019
On April 16, a business breakfast for exhibitors of Caspian Agro, WorldFood Azerbaijan, HOREX Caucasus və Ipack Caspian exhibitions was held.
During breakfast, the importance of maximizing the use of all exhibition resources to establish new contacts was noted, and the free opportunities offered by the organizers before, during and after the exhibitions were discussed.
More than 50 representatives of local companies took part in the business breakfast, and organisers are confident that the helpful tips laid out will be successfully applied during participation of these companies at the exhibitions.