Cəmiyyəti keyfiyyətli məhsullarla təmin edirik!
“Azərsun Holdinq” MMC qida məhsullarının istehsalı, pərakəndə satış və kənd təsərrüfatı sahələrində ölkənin aparıcı şirkətidir. Məqsədimiz kəmiyyət deyil, keyfiyyətdir!
Uzun illərdir ki, holdinqimiz cəmiyyəti keyfiyyətli məhsullarla təmin edərək insanlara xidmət göstərir. İstehsal olunan məhsulların çeşidi çox genişdir. Bu gün “InterFood Azerbaijan” sərgisində olan iki stenddə qonaqlarımıza çoxlu dadlı məhsullar nümayiş etdirir, yeni məhsullar haqqında danışır və dequstasiyalar keçiririk. “Choco Art”-ın şirniyyatlarını xüsusilə qeyd etmək istərdim. Onlar Belçika reseptinə əsasən hazırlanır. Bu zaman əsl qəhvə yağından istifadə edilir. Bu gün üç yeni konfet növü var; bunlar karamelli, südlü-qozlu və kakaolu-qozlu növləridir. Həmçinin, beş növ şokolad mövcuddur. şokolad yağı, püstə və küncüt pastası yeni məhsullara daxildir. Bundan əlavə, stenddə çaylar, şirələr, duz, ayranlar, süd, düyü, yağ və kompotlar da nümayiş olunur.
Biz hər il bu sərgidə iştirak edirik və burada hökm sürən ab-havadan həmişə razıyıq. Çoxlu qonaqlar, çoxlu iştirakçılar. Biz insanlar üçün işləyirik və məqsədimiz tərəfdaşlığı genişləndirmək və istehlakçı bazasını genişləndirməkdir. Bu baxımdan sərginin böyük rolu var. Bu sərgidən sonra mağazaya daxil olan hər bir ziyarətçi artıq ən yaxşı məhsulu seçə bilər.

Provide high-quality products to the society!
Azersun Holding LLC is leading company of the country in the area of food production, retail trade and agriculture. Our priority is quality, rather than quantity!
For many years, the Holding has been serving people, providing high-quality products to the society. The range of manufactured products is very large. Today at “InterFood Azerbaijan” we are exhibiting numerous delicious products to our guests at two stands, talk about new products, organise tastings. I would like to mention especially Choco Art sweets. They are produced according to a Belgian recipe using real coffee oil. Today the company produces three types of new candies:  caramel, milk-nut and cocoa-nut. Besides, there are five types of chocolate bars. Chocolate butter, pistachio and sesame paste are also new products. In addition, various teas, juices, salt, ayrans, milk, rice, butter, compotes are exhibited.
Every year we participate in the exhibition, and always are pleased with the atmosphere reigning here. Many guests, many participants. We work for people, and our goal is to extend partnerships and enlarge the customers’ base. The exhibition plays a big role in this context. After the exhibition, any visitor entering the store can easily choose the best products.