Edvard Stron: "Bütün Azərbaycan xalqını tarixi qələbə və qədim torpaqlarının qaytarılması münasibətilə təbrik edirəm!"
“Müəyyən səbəblərə görə 18 ay ərzində Azərbaycanda deyil idim. Buna görə də fürsətdən istifadə edərək bütün Azərbaycan xalqını tarixi qələbə və qədim torpaqlarının qaytarılması münasibətilə təbrik etmək istəyərdim! Səmimi qəlbdən ölkənizə rifah və firavanlıq diləyirəm! 44 günlük Qarabağ müharibəsi zamanı bu parlaq qələbə münasibətilə Azərbaycan xalqını şəxsən təbrik etmək üçün bu fürsəti gözləyirdim!”- deyə Caspian Event Management şirkətinin regional direktoru Edvard Stron 14-cü Azərbaycan Beynəlxalq Kənd Təsərrüfatı “Caspian Agro 2021” və 26-cı Azərbaycan Beynəlxalq Qida Sənayesi “InterFood Azerbaijan 2021” sərgilərinə həsr olunmuş mətbuat konfransı zamanı bildirdi.

Edward Strachan: `I would like to congratulate the entire Azerbaijani people on the historic victory`
Mr. Edward Strachan, Regional Director of 'Caspian Event Management' mentioned at the press conference dedicated to the opening of the 14th Azerbaijan International Agriculture Exhibition Caspian Agro and the 26th Azerbaijan International Food Industry Exhibition : “For certain reasons, I was outside Azerbaijan for about 18 months. Therefore, taking this opportunity, I would like to congratulate the entire Azerbaijani people on the historic victory and return of their ancestral lands! I sincerely wish your country prosperity and well-being! I was waiting for this opportunity to personally congratulate the Azerbaijani people on this brilliant victory of the 44-day Karabakh war!”.