Ən keyfiyyətli halal məhsullar
Torqoviy dom “ECO HALAL” Rusiyanın ən böyük müasir ət emalı komplekslərindən biri olan “Çamzinskaya Quşçuluq Fabriki” ASC-də istehsal olunan ECO Halal ticarət nişanlı broyler toyuq ətindən yüksək keyfiyyətli məhsullar təklif edir. İstehsal prosesi Halal standartına uyğundur. İstehsal İslam qanunlarına uyğun olaraq yalnız əllə kəsimdən istifadə edir.
InterFood Azerbaijan sərgisinin ziyarətçilərinə halal məhsulların tam çeşidi - broyler toyuq cəmdəkləri, karkas hissələri, yarımfabrikatlar, qiymə, kolbasa, kotletlər, broyler toyuq göbələkləri təqdim olunacaq.
ECO Halal məhsulları Rusiyanın bir çox bölgələrində və xaricdə tanınan ticarət nişanıdır, satış coğrafiyası daim genişlənir. Məhsulun keyfiyyətinin təsdiqi artan tələbat və müştərilərin müsbət rəyidir. Halal məhsullara artan tələbatla müxtəlif bölgələrdən getdikcə daha çox şirkət bizimlə əməkdaşlıq edir. Ona görə də təklif olunan məhsulların bütün çeşidi Qarabağ bölgəsi də daxil olmaqla bütün Azərbaycan əhalisinin marağına səbəb olacaqdır. Bundan əlavə, Mordoviya Respublikası haqqında qısa məlumatlar, respublikamızın müəssisələri, hansı məhsullar istehsal etdiyimiz və s. haqqında maraqlı məlumatlar təqdim olunacaq.
Şirkətimiz hər il müxtəlif beynəlxalq sərgilərdə iştirak edir, onların rolunu qiymətləndirmək olmaz. Sərgilər sayəsində şirkətlər təkcə öz məhsullarını təqdim etmək deyil, həm də böyük təcrübə qazanmaq, onların inkişaf səviyyəsini qiymətləndirmək, məhsullarının keyfiyyətini və rəqabət qabiliyyətini artırmaq imkanı əldə edirlər.
Ümid edirik ki, ilk dəfə iştirak edəcəyimiz “InterFood Azerbaijan” sərgisi ən məhsuldar olacaq, bizə qarşılıqlı faydalı müqavilələr bağlamağa və Azərbaycan bazarını Mordoviya Respublikasında istehsal olunan yüksək keyfiyyətli halal məhsullarla təmin etməyə imkan verəcək.
Sərginin təşkilatçılarına, iştirakçılarına və qonaqlarına uğurlu iş və məqsədlərinə çatmalarını arzulayıram.

Халяльная продукция высшего качества
Торговый дом «ЭКО Халял» предлагает высококачественную продукцию из мяса цыплят-бройлеров торговой марки «ЭКО Халял», производимой на  АО «Птицефабрика «Чамзинская», которая является одним из крупнейших современных мясоперерабатывающих  комплексов в России. Процесс производства продукции соответствует стандарту «Халяль». В производстве используется исключительно ручной забой по канонам Ислама.
Посетителям выставки InterFood Azerbaijan будет представлен полный ассортимент халяль-продукции -  тушки цыплят-бройлеров, части тушки, полуфабрикаты, фарши, колбасные изделия, котлеты, наггетсы из мяса цыплят-бройлеров.
Продукция «ЭКО Халял» - узнаваемая торговая марка  во многих регионах России и за её пределами, география продаж постоянно расширяется. Подтверждением качества продукции является растущий спрос и положительные отзывы покупателей. С ростом спроса на халяль-продукцию с нами сотрудничают всё больше компаний из разных регионов. Поэтому весь предлагаемый ассортимент продукции будет интересен для всего населения Азербайджана, в том числе и для Карабахского региона. Кроме того, заинтересованным посетителям будет представлена краткая информация о Республике Мордовия, о предприятиях нашей республики, о том какая продукция у нас выпускается и т.д.
Наша компания ежегодно участвует на различных международных выставках, роль которых невозможно переоценить. Благодаря выставкам компании получают возможность не только представить свою продукцию, но и получить огромный опыт, оценить уровень своего развития, улучшить качество и конкурентоспособность своей продукции.
Надеемся, что выставка InterFood Azerbaijan, в которой будем участвовать впервые,  окажется наиболее плодотворной, позволит заключить взаимовыгодные контракты и обеспечить рынок Азербайджана качественной халяль-продукцией, производимой в Республике Мордовия.