“InterFood Azerbaijan 2021” sərgisinə həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi
14-cü Azərbaycan Beynəlxalq Kənd Təsərrüfatı “Caspian Agro 2021” və 26-cı Azərbaycan Beynəlxalq Qida Sənayesi “InterFood Azerbaijan 2021” sərgilərinə həsr olunmuş mətbuat konfransı JW Marriott Absheron Baku mehmanxanasında keçirildi.
Mətbuat konfransında cənab Toğrul Qafarbəyli - Azərbaycan Respublikası kənd təsərrüfatı nazirliyinin protokol rəhbəri, cənab Edvard Stron - “Caspian Event Management” şirkətinin region üzrə direktoru, cənab Fərid Məmmədov - “Caspian Event Organisers” şirkətinin baş direktoru, Zarina Məmmədova - layihə rəhbəri iştirak ediblər. Mətbuat konfransı zamanı KİV nümayəndələrinə sərgi ilə bağlı, həmçinin iştirakçıların sərgidə hansı yenilikləri təqdim etdiyi və bu sahə ilə bağlı ölkə üçün yeniliklər haqqında ətraflı məlumat təqdim olunmuşdu.
Konfransda müxtəlif yerli KİV nümayəndələri iştirak edirdi, onların arasında: ABC, APA, AzTV, Azərbaycan Qəzeti, Azərtac, CBC, Space, Real TV, InterAz TV, Report.Az və s.

The press conference dedicated to the opening of InterFood Azerbaijan Exhibition was held
The press conference dedicated to the opening of the 14th Azerbaijan International Agriculture Exhibition Caspian Agro and the 26th Azerbaijan International Food Industry Exhibition was held at JW Marriott Absheron Baku.
The press conference was attended by Mr. Togrul Qafarbayli – Head of the Protocol at the Ministry of Agriculture of the Republic of Azerbaijan, Mr. Edward Strachan – Regional Director of Caspian Event Management, Mr. Farid Mammadov – General Director of Caspian Event Organisers, and also Mrs. Zarina Mammadova - Project Manager. During the press conference, media representatives were informed in details about what will be presented and proposed by the participants of the exhibition for the country itself and, generally, for the industry.
Representatives of different local media such as ABC, APA, AzTV, Azərbaycan Qəzeti, Azertaj, CBC, Space, Real TV, InterAz TV, Report.Az and others attended the event.