“InterFood Azerbaijan 2021” sərgisinə həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi
14-cü Azərbaycan Beynəlxalq Kənd Təsərrüfatı “Caspian Agro 2021” və 26-cı Azərbaycan Beynəlxalq Qida Sənayesi “InterFood Azerbaijan 2021” sərgilərinə həsr olunmuş mətbuat konfransı JW Marriott Absheron Baku mehmanxanasında keçirildi.
Mətbuat konfransında cənab Toğrul Qafarbəyli - Azərbaycan Respublikası kənd təsərrüfatı nazirliyinin protokol rəhbəri, cənab Edvard Stron - “Caspian Event Management” şirkətinin region üzrə direktoru, cənab Fərid Məmmədov - “Caspian Event Organisers” şirkətinin baş direktoru, Zarina Məmmədova - layihə rəhbəri iştirak ediblər. Mətbuat konfransı zamanı KİV nümayəndələrinə sərgi ilə bağlı, həmçinin iştirakçıların sərgidə hansı yenilikləri təqdim etdiyi və bu sahə ilə bağlı ölkə üçün yeniliklər haqqında ətraflı məlumat təqdim olunmuşdu.
Konfransda müxtəlif yerli KİV nümayəndələri iştirak edirdi, onların arasında: ABC, APA, AzTV, Azərbaycan Qəzeti, Azərtac, CBC, Space, Real TV, InterAz TV, Report.Az və s.

Состоялась пресс-конференция, посвященная открытию InterFood Azerbaijan 2021
Состоялась пресс-конференция, посвященная открытию 14-ой Азербайджанской Международной Выставки «Сельское Хозяйство» Caspian Agro 2021 и 26-ой Азербайджанской Международной Выставки «Пищевая Промышленность» InterFood Azerbaijan 2021, в отеле JW Marriott Absheron Baku.
В пресс-конференции приняли участие Тогрул Гафарбейли - руководитель протокола в Министерстве Сельского Хозяйства Азербайджанской Республики,  Эдвард Строн – региональный директор компании Caspian Event Management, Фарид Мамедов – генеральный директор компании Caspian Event Organisers, а также Зарина Мамедова – руководитель проекта. В ходе пресс-конференции представители медиа были подробно проинформированы о том, что будет представлено на выставке, что нового для страны и для отрасли предлагают участники.