Möhtəşəm şirniyyat çeşidləri
Biz “WorldFood Azerbaijan” sərgisində dəfələrlə iştirak etmişik və bu tədbirdə iştirak etdiyimiz illərdə ciddi tərəfdaşlar qazanmışıq. Bizim məhsul yerli bazarda tanınsa da, şirkət tərəfdaşlıq münasibətlərini möhkəmləndirmək və genişləndirmək, əlavə alıcılar tapmaq məqsədi ilə bir daha ekspozisiya ilə çıxış edir. Biz bu məqsədlə sərginin iştirakçı və ziyarətçilərini yalnız təbii məhsullar əsasında hazırlanmış keyfiyyətli, dadlı şirniyyatlara, qənnadı məmulatlarına qonaq edirik. Biz fəxr edirik ki, dünən Azərbaycan Respublikasının Prezidenti Zati-aliləri İlham Əliyev stendimizi ziyarət edib.
Bizim fabrik artıq 75 ildir ki, fəaliyyət göstərir və 350-dən artıq adda müxtəlif məhsullar, marmelad və şokoladlar, şokoladlı konfet çeşidləri, peçenye, karamel, vafli və digər məmulatlar istehsal edir. Bu məhshulların bir hissəsi “Halal” sertifikatına malikdir. Biz bu gün stendimizdə sadaladığımız məhsulların yalnız kiçik bir hissəsini təqdim edirik. Bizim şirkətin əsas məhsulu on iki ölkədə tələb olunan “Qazaxıstan” şokoladıdır. Bununla yanaşı, bizim yeni paytaxtımızın yeniliklərini əks etdirən “Astana” adlı məhsul da təqdim edilir. Müxtəlif  hədiyyə qablaşdırmalarında “Rahat” acı şokoladı da təklif olunur. Mən bizim şirkətin yeniliyi - Çikənddə açılmış və stendimizdə təklif edilən vafli, müxtəlif dadlı şirniyyatlar istehsal edən ikinci zavod barədə də məlumat vermək istəyirəm.

Ассортимент великолепных сладостей
Мы не новички на выставке WorldFood Azerbaijan, и за годы участия обзавелись здесь серьезными партнерами. Несмотря на то, что наш товар известен на местном рынке, компания вновь выступает с экспозицией, для того чтобы укрепить и расширить партнерские отношения, найти дополнительных покупателей. С этой целью угощаем участников и посетителей выставки качественными вкусными сладостями, кондитерскими изделиями, имеющими в основе только натуральное сырье. Мы польщены, что вчера наш стенд посетил Президент Азербайджана Ильхам Алиев.
Наша фабрика работает уже 75 лет, выпускает более 350 наименований различной продукции, мармелад в шоколаде, большой ассортимент шоколадных конфет, печенья, карамель, вафли и т.д. Часть продукции имеет сертификат «Халяль». Мы выставляем сегодня на стенде лишь малую часть перечисленного. Главный наш продукт это востребованный в двенадцати странах шоколад «Казахстан». Помимо этого линейка продукта под названием «Астана», отражающая новшества нашей новой столицы. А так же горький шоколад «Рахат» в различных подарочных упаковках. Я хотел бы сказать о нашей новинке, о втором заводе в Чимкенте по производству вафель различных вкусов, которые тоже экспонируются на стенде.