Sərgi şirkətlərin tanınmasında əhəmiyyətli rol oynayır
“Cahan Tobacco International” olaraq biz stendimizdə yüksək keyfiyyətli tütün məmulatları – siqarət məhsulları, qəlyan tütünü və emal olunmamış tütün çeşidləri nümayiş edirik. İstər tütün emalında istərsə də siqaret istehsalında ən müasir texnoloji avadanlıqlardan istifadə bizim şirkətin istehsal çevikliyini artırır. Bundan başqa, siqaret istehsalında Naxçıvanda becərilən Virciniya və İzmir Oriental Tütün sortlarından da istifadə edirik.
“WorldFood Azerbaijan 2019” sərgisində iştirakda əsas məqsədimiz istehsalda və tütün yetişdirmə fəaliyyətimizdə qazandığımız uğurları, bazarda uğur qazanmış markalarımızı və ixrac imkanlarımızı dövlət qrumlarının əməkdaşlarına, yerli və xarici partnyorlara, potensial müştərilərə, habelə maraqlı olan hər bir sərgi iştirakçısına nümayiş etdirməkdir. Bu məqsədlə stendimizdə şirkət rəhbərlərini və onların təmsilçilərini, dövlət qurumlarının əməkdaşlarını və xarici təşkilatların nümayəndələri ilə məhsuldar görüslər keçirmişik.
Hesab edirəm ki, “WorldFood Azerbaijan” sərgisi, fəaliyyətə başladıqdan sonra qısa zamanda ugur qazanmış bizim kimi şirkətlərin tanınmasında əhəmiyyətli rol oynayır.

Выставка играет важную роль в популяризации компаний
Мы, компания Cahan Tobacco International, представляем на нашем стенде высококачественные табачные изделия – курительные изделия, табак для кальяна и необработанные виды табачных изделий. Использование новейшего технологического оборудования как в переработке табака, так и в производстве сигарет, увеличивает производственную гибкость нашей компании. Кроме этого, в производстве сигарет мы используем такие сорта табака, как Вирджиния и Измир Ориенталь, выращиваемые в Нахчыване.
Наша главная цель в участии в выставке WorldFood Azerbaijan 2019 – продемонстрировать сотрудникам государственных органов, местным и иностранным партнерам, потенциальным клиентам, а также всем заинтересованным экспонентам успехи, которых мы достигли в нашей деятельности по производству и выращиванию табака, наши марки, завоевавшие успех на рынке, и наши экспортные возможности. С этой целью мы провели на нашем стенде продуктивные встречи с руководителями компаний и их представителями, сотрудниками государственных органов и представителями иностранных организаций.
Я считаю, что выставка WorldFood Azerbaijan играет важную роль в популяризации таких компаний, которые, как наша, недавно приступили к деятельности и за короткое время достигли успеха.