Sərgidə uzunmüddətli iştirak yaxşı nəticələr verir!
Şirkətimiz fəaliyyətə 1993-cü ildə başlamışdır. Müxtəlif şirniyyatların istehsalı ilə məşğuluq. Marmeladlar, lokumlar, pişmaniye, un məmulatları. Bu və bir çox digər delikateslər brendimizin geniş çeşididir.
Biz daim müştərilərimizlə maraqlanırıq. Müştərilərin rahatlığı üçün biz məhsulları təkcə qutulara deyil, həm çəki ilə satırıq. Alıcılar qablaşdırma məhsulları, hədiyyələr, eləcə də istənilən məhsulu çəki ilə ala bilərlər. Marmeladların böyük çeşidi brendimizin ən yaxşı məhsullarına daxildir. Şirniyyat şəklində olan rahat lukum bir yenilikdir. Demək olar ki, bütün insanlar konfeti sevirlər, buna görə də konfet qablaşdırmasında rahat lukum satmaq qərarına gəldik. Yaxın gələcəkdə onlar mağaza rəflərində görünəcəklər. Amma bu gün sərgidə qonaqlar bu məhsulu sınaqdan keçirir və çox razıdırlar.
Biz brendimizin hərtərəfli reklamı, həmçinin işgüzar ünsiyyət üçün gözəl imkanların yaradıldığı “bi tu bi” formatında həmkarlar və müştərilərlə perspektivli görüş üçün İnterFood-da iştirak edirik. Sərgidə uzunmüddətli ənənəvi iştirak yaxşı nəticələr verir. Bizim üçün bu, əlaqələr qurduğumuz mühüm hadisədir. Hər il yeni tərəfdaşların və yeni müştərilərin sayı artır.

Long-term participation in the exhibition brings good results!
Our company started its activity in 1993. We are engaged in the production of various sweets. Marmalades, Turkish delights, Pishmaniye, pastries. These and many other delicacies are wide assortment of our brand.
We constantly care about our clients. For the convenience of customers, we pack products not only in boxes, but also sell them by weight. Buyers can purchase packaging products, gifts, as well as any product by weight. A large assortment of marmalades is among the best products of our brand. Delights in the form of sweets are a novelty. Almost all people love candy, so we decided to sell delights in candy packaging. In the near future they will appear on store shelves. But today at the exhibition, guests try this product and are very satisfied.
We take part in İnterFood to promote our brand comprehensively, as well as for a promising meeting with colleagues and clients in the “be to be” format, where excellent opportunities for business communication are created. Long-term traditional participation in the exhibition brings good results. For us, this is an important event where we establish contacts. The number of new partners and new customers is growing every year.