Sərgidə uzunmüddətli iştirak yaxşı nəticələr verir!
Şirkətimiz fəaliyyətə 1993-cü ildə başlamışdır. Müxtəlif şirniyyatların istehsalı ilə məşğuluq. Marmeladlar, lokumlar, pişmaniye, un məmulatları. Bu və bir çox digər delikateslər brendimizin geniş çeşididir.
Biz daim müştərilərimizlə maraqlanırıq. Müştərilərin rahatlığı üçün biz məhsulları təkcə qutulara deyil, həm çəki ilə satırıq. Alıcılar qablaşdırma məhsulları, hədiyyələr, eləcə də istənilən məhsulu çəki ilə ala bilərlər. Marmeladların böyük çeşidi brendimizin ən yaxşı məhsullarına daxildir. Şirniyyat şəklində olan rahat lukum bir yenilikdir. Demək olar ki, bütün insanlar konfeti sevirlər, buna görə də konfet qablaşdırmasında rahat lukum satmaq qərarına gəldik. Yaxın gələcəkdə onlar mağaza rəflərində görünəcəklər. Amma bu gün sərgidə qonaqlar bu məhsulu sınaqdan keçirir və çox razıdırlar.
Biz brendimizin hərtərəfli reklamı, həmçinin işgüzar ünsiyyət üçün gözəl imkanların yaradıldığı “bi tu bi” formatında həmkarlar və müştərilərlə perspektivli görüş üçün İnterFood-da iştirak edirik. Sərgidə uzunmüddətli ənənəvi iştirak yaxşı nəticələr verir. Bizim üçün bu, əlaqələr qurduğumuz mühüm hadisədir. Hər il yeni tərəfdaşların və yeni müştərilərin sayı artır.

Многолетнее участие в выставке приносит хорошие плоды!
Наша компания начала свою деятельность в 1993 году. Мы занимаемся производством различных сладостей. Мармелады, лукумы, пишмание, мучные изделия. Эти и многие другие лакомства являются широким ассортиментом нашего бренда.
Мы постоянно заботимся о наших клиентах. Для удобства покупателей фасуем продукты не только в коробки, но и продаем по весу. Покупатели могут приобретать упаковочные изделия, подарочные, а так же любой продукт на развес. Большой ассортимент мармеладов входит в лучшие продукты нашей марки. Новинкой являются лукумы в виде конфет. Почти все люди любят конфеты, вот и мы решили продавать лукумы в конфетной упаковке. В ближайшее время они появятся на прилавках магазинов. Но сегодня на выставке гости пробуют данный продукт и остаются очень довольны.
Мы принимаем участие в İnterFood для всесторонней рекламы своего бренда, а также перспективной встречи с коллегами и клиентами в формате « би ту би», где созданы отличные возможности делового общения. Многолетнее традиционное участие в выставке приносит хорошие плоды. Для нас это важное мероприятие, где мы налаживаем связи. Каждый год растет число новых партнеров и новых покупателей.