“Svalya” brendinin təbii məhsulları
“Svalya” brendi Azərbaycan bazarında yüksək keyfiyyətli məhsul kimi tanınır. Qiymətlərin müəyyən qədər yüksək olmasına baxmayaraq, müştərilər həvəslə məhsullarımıza müraciət edirlər, çünki “Svalya” ilk növbədə təbii bir məhsuldur və bu keyfiyyətin əsas üstünılüyüdür.
Bu gün şirkətin əsas məhsul xəttini təqdim edirik: kəsmik, xama, ağır çəkili pendirlər, ovulan bitkilər, qatıqlar, pendir süzmə, uşaq içkiləri. Yeni məhsul istehsalında çox süd istifadə edildiyi üçün qatı və yağlı olan yunan qatığıdır.
Pandemiya dövrü bazarda qalmaq və brendimizin keyfiyyətini qorumaq üçün hamımızı birləşməyə məcbur etdi. Müştəri məmnuniyyəti bizim üçün çox vacibdir. Vaxtın azlığından təzə malları tez bir zamanda stendə çatdırmağa çalışdıq.
Düşünürəm ki, belə sərgilərin keçirilməsi çox vacibdir. Sərgini şəxsən ziyarət edən cənab Prezidentə dərin minnətdarlığımı bildirirəm və onun ziyarəti sərgilərin əhəmiyyətini və vacibliyini göstərir. Hər il burada daha çox xarici şirkət iştirak edir.
Bugünkü sərgidən fəal inkişaf gözləyirəm. Uzun fasilədən sonra iş rejimi yenidən hökm sürməyə başlayıb. Stendləri gəzərkən bir çox yeni yerli məhsullar gördüm. Dövlət təşkilatları da burada biznesə dəstək olaraq geniş şəkildə təmsil olunur, yəni müsbət bir dinamika var. Yerli məhsulların keyfiyyətinin

Натуральная продукция бренда «Сваля»
Бренд «Сваля» зарекомендовал себя на рынке Азербайджана, как продукт высокого качества. Несмотря на определённую дороговизну в цене, клиенты охотно обращаются к нашей продукции, так как «Сваля», прежде всего, натуральный продукт, и это главный
козырь качества.
Сегодня мы представляем основную линейку нашей продукции: творог, сметану, твёрдые весовые сыры, каши, йогурты, сырки, детские напитки. Новый продукт – греческий йогурт, при изготовлении которого используется много молока, поэтому он густой и жирный.
Пандемийный период заставил нас всех консолидироваться, чтобы продержаться на рынке и сохранить качество нашей марки. Нам очень важно довольство покупателей. В связи с ограничением времени, мы старались быстро доставить к прилавку свежий товар.
Я считаю, что проведение такого рода выставок очень важно. Хочу выразить большую благодарность господину президенту, лично посещающему выставки, что подчёркивает их значимость и важность. Здесь ежегодно появляется всё больше зарубежных компаний.
От сегодняшней выставки я ожидаю активного развития. После долгого перерыва вновь воцарился деловой режим. Обойдя стенды, я нашел много новых местных продуктов. Здесь также широко представлены государственные организации в качестве поддержки бизнеса,
то есть позитивный вектор налицо. Мы видим, что качество местных товаров постоянно повышается и строим только оптимистичные планы на будущее.