“Svalya” brendinin təbii məhsulları
“Svalya” brendi Azərbaycan bazarında yüksək keyfiyyətli məhsul kimi tanınır. Qiymətlərin müəyyən qədər yüksək olmasına baxmayaraq, müştərilər həvəslə məhsullarımıza müraciət edirlər, çünki “Svalya” ilk növbədə təbii bir məhsuldur və bu keyfiyyətin əsas üstünılüyüdür.
Bu gün şirkətin əsas məhsul xəttini təqdim edirik: kəsmik, xama, ağır çəkili pendirlər, ovulan bitkilər, qatıqlar, pendir süzmə, uşaq içkiləri. Yeni məhsul istehsalında çox süd istifadə edildiyi üçün qatı və yağlı olan yunan qatığıdır.
Pandemiya dövrü bazarda qalmaq və brendimizin keyfiyyətini qorumaq üçün hamımızı birləşməyə məcbur etdi. Müştəri məmnuniyyəti bizim üçün çox vacibdir. Vaxtın azlığından təzə malları tez bir zamanda stendə çatdırmağa çalışdıq.
Düşünürəm ki, belə sərgilərin keçirilməsi çox vacibdir. Sərgini şəxsən ziyarət edən cənab Prezidentə dərin minnətdarlığımı bildirirəm və onun ziyarəti sərgilərin əhəmiyyətini və vacibliyini göstərir. Hər il burada daha çox xarici şirkət iştirak edir.
Bugünkü sərgidən fəal inkişaf gözləyirəm. Uzun fasilədən sonra iş rejimi yenidən hökm sürməyə başlayıb. Stendləri gəzərkən bir çox yeni yerli məhsullar gördüm. Dövlət təşkilatları da burada biznesə dəstək olaraq geniş şəkildə təmsil olunur, yəni müsbət bir dinamika var. Yerli məhsulların keyfiyyətinin

Natural products of the Svalya brand
The Svalya brand has established itself in the Azerbaijani market as a high quality product. Despite a certain high cost in price, customers willingly turn to our products, since “Svalya” is, first of all, a natural product, and this is the main trump card of quality.
Today we present the main line of our products: curd, sour cream, hard weight cheeses, cereals, yoghurts, cheese curds, baby drinks. The new product is Greek yogurt, which a lot of milk is used in its production, so it is thick and fatty.
The pandemic period forced us all to consolidate in order to stay in the market and maintain the quality of our brand. Customer satisfaction is very important to us. Due to time constraints, we tried to quickly deliver fresh goods to the counter.
I think holding this kind of exhibitions is very important. I would like to express my deep gratitude to Mr. President, who personally visits the exhibitions, which underlines their significance and importance. More and more foreign companies appear here every year.
I expect active development from today`s exhibition. After a long hiatus, the business regime reigned again. Walking around the stands, I found many new local products. State organizations are also widely represented here as support for business, that is, there is a positive vector. We see that the quality