Yeni çeşidlərimiz ilə tanış olun!
“CAN-PA” MMC öz inkişaf yoluna 1993-cü ildə “Can” markasını daşıyan ilk şirniyyat istehsalı ilə başlayıb. Dadı damaqda qalacaq onlarla lokum çeşidləri, bir-birindən ləzzətli marmelad, pişmaniye, draje, noğul, paxlava və şəkərbura kimi bir neçə şirniyyat çeşidi istehsal etməklə yanaşı, distribyutorluğunu etdiyi “Elit”, “Taha”, “Kendy” və “Hicret” firmalarının çeşidləri ilə illərdir ki, milli şirniyyat sahəsində fəaliyyətini davam etdirir. Şirniyyatlarımız bütün “A” kateqoriyalı marketlərdə və super-marketlərdə tanınır və alıcılar arasında populyardır. Builki sərgidə biz ziyarətçilərə 2019-cı ildə satışa çıxarılmış yeni çeşidlərimizi təqdim edəcəyik və əminik ki, məhsullarımız onların xoşuna gələcək. Xüsusilə, Azərbaycanda bu günə qədər istehsal olunmayan pişmaniyenin bu il ilk dəfə yerli istehsalına başlamışıq və bu çeşidimiz də alıcı rəğbətini qazanıb.
“WorldFood Azerbaijan 2019” sərgisində iştirak etməkdə əsas məqsədimiz ölkənin qida sektoruna aid önəmli layihəsində şirkətimizi təmsil etmək və şirkətimizi həm yerli, həm də xarici bazarda potensial müştərilərə tanıtmaqdır. “Can-Pa” öz məhsullarını xarici ölkələrə də ixrac etmək və Azərbaycan şirniyyatını tanıtmaq niyyətindədir. Əminəm ki, sərgidə xarici ölkələrin nümayəndələri ilə bu istiqamətdə lazımi görüşlər keçirəcək və danışıqlar aparacağıq.

Ознакомьтесь с новым ассортиментом нашей продукции
ООО CAN-PA начало свою деятельность в 1993-м году с производства сладостей марки Джан. Наряду с производством десятков видов локум, мармелада, пишмание, драже, ногул, пахлава, шекербура, мы являемся дистрибьюторами таких фирм как Elit, Taha, Kendy, Hicret. На протяжении многих лет наша компания продолжает свою деятельность в области производства национальных сладостей.
Наши сладости представлены во всех маркетах и супермаркетах категории А и популярны среди покупателей. На выставке, проводимой в этом году, мы представим нашим посетителям новый ассортимент, выставленный на продажу, и мы уверены, что наша продукция им понравится. В частности, мы в этом году впервые начали производить пишмание, который до этого в Азербайджане никогда не производился. Этот наш продукт также полюбился покупателям.
Наша главная цель участия в WorldFood Azerbaijan 2019 - представлять нашу компанию в масштабном проекте в области пищевой промышленности и представлять нашу компанию потенциальным клиентам на внутреннем и внешнем рынках. Компания Can-Pa намерена поставлять свою продукцию в зарубежные страны и продвигать азербайджанские сладости. Уверен, что на выставке будут проведены необходимые встречи и переговоры с представителями зарубежных стран в этом направлении.