Yubiley "WorldFood Azerbaijan", "Caspian Agro", "Ipack Caspian" və "HOREX Caucasus" sərgilərinə həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi
14 may 2019
14 may 2019-cu il tarixində, saat 11:00-da “Hyatt Regency” mehmanxanasında yubiley “WorldFood Azerbaijan”, “Caspian Agro”, “Ipack Caspian” və “HOREX Caucasus” sərgilərinə həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi. Mətbuat konfransında Edvard Stron – “Caspian Event Organisers” şirkətinin region üzrə direktoru, Azərbaycan Respublikasinin Kənd Təsərrüfati Nazirliyinin Beynəlxalq əməkdaşlıq şöbəsinin, Protokol sektorunun müdiri - cənab Toğrul Qafarbəyli, Azərbaycan Respublikasının Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin İctimaiyyətlə əlaqələr sektorunun müdiri - xanım Aysel Fərziyeva, xanım Zarina Məmmədova - layihə rəhbəri və xanım Svetlana Fuks - tədbirlər üzrə menecer çıxış ediblər. Mətbuat konfransı zamanı KİV nümayəndələrinə sərgi ilə bağlı, həmçinin iştirakçıların sərgidə hansı yenilikləri təqdim etdiyi və bu sahə ilə bağlı ölkə üçün yeniliklər haqqında ətraflı məlumat təqdim olunmuşdu. Mətbuat konfransında 30-dan artıq KİV nümayəndələri iştirak etmişdi, onların arasında Azertag, ARB, CBC, Lider TV, Xezer Tv, Interfax, Real TV, Ictimai TV, Sputnik.az və s.

The press conference of the jubilee WorldFood Azerbaijan, Caspian Agro, Ipack Caspian and HOREX Caucasus exhibitions was held
14 may 2019
The press conference dedicated to the opening of the jubilee WorldFood Azerbaijan, Caspian Agro, Ipack Caspian, HOREX Caucasus exhibitions was held on 14 May at 11:00 a.m. at the Hyatt Regency Hotel. The press conference was attended by Mr. Edward Strachan – Regional Director of Caspian Event Organisers, Mr. Toghrul Gafarbayli, Head of the Protocol sector of the International Cooperation Department of the Ministry of Agriculture of the Republic of Azerbaijan, Ms. Aysel Farziyeva, Head of Public Relations Department of the Food Safety Agency of the Republic of Azerbaijan, Mrs. Zarina Mammadova - Project Manager and Ms. Svetlana Fuks - Event Manager. More than 30 media representatives attended the press-conference from Azertag, ARB, CBC, Lider TV, Xezer Tv, Interfax, Real TV, Ictimai TV, Sputnik.az and other agencies. During the press conference, journalists were informed about the participants, additional events programme and statistics.