Bizim Tarla ixracda!
Mən marketinq mütəxəssisi kimi ikinci ildir ki, şirkətimizi “InterFood Azerbaijan” sərgisində təmsil edirəm. Stenddə əsasən yerli brend olan “Bizim Tarla” təqdim olunur. Şirkətimiz əsasən konservləşdirilmiş məhsulları sərgiləyir.
Azərsun Holdinq kifayət qədər geniş ixrac coğrafiyasına malikdir. Hazırda məhsullarımız Rusiya Federasiyası, Ukrayna, Belarus, Gürcüstan, Qazaxıstan, Türkmənistan, Tacikistan, Qırğızıstan, Özbəkistan, BƏƏ, Litva, Polşa, İraq, Almaniya, ABŞ, Türkiyə, İsrail və Çinə uğurla ixrac olunur.
Biz əsasən insanların evdə bişirməyi sevdiyi məhsulları istehsal edirik, həmçinin məhsullarımız arasında turşu, mürəbbə, cemlər də var. Bu məhsullar istehlaka hazırdır və onların hazırlanması üçün əlavə səy tələb olunmur.
Sərgi çox maraqlı keçir, çünki burada öz unikal məhsulları və dizaynları ilə müxtəlif şirkətlər təmsil olunur. Çox yaxşıdır ki, iştirakçılar üçün yeni tərəfdaşlarla görüşlərin nəzərdə tutulduğu və yeni işgüzar tanışlıqlar yaratmağa imkan verən möhtəşəm iş proqramı hazırlanıb – axı bu şirkətlər üçün böyük əhəmiyyət kəsb edir.

Bizim Tarla на экспорт!
Как специалист по маркетингу, я уже второй год представляю нашу компанию на выставке InterFood Azerbaijan. На стенде в основном представлена местная марка Bizim Tarla. Наша компания по большей части экспонирует консервированные продукты.
Azersun Holding имеет довольно широкую географию экспорта. В настоящее время наша продукция успешно экспортируется в Российскую Федерацию, Украину, Беларусь, Грузию, Казахстан, Туркменистан, Таджикистан, Кыргызстан, Узбекистан, ОАЭ, Литву, Польшу, Ирак, Германию, США, Турцию, Израиль и Китай.
В основном мы производим продукты, которые люди любят готовить дома, также у нас есть соления, варенья, джемы. Это продукция готова к потреблению и не требует дополнительных усилий для её приготовления.
Выставка проходит очень интересно, так как тут представлены различные компании со своей уникальной продукцией и дизайном. Очень хорошо, что для участников подготовлена эффектная деловая программа, предусматривающая встречи с новыми партнёрами и позволяющая завести новые рабочие знакомства – ведь это представляет большую важность для компаний.