Müştəri məmnuniyyəti əsas hədəfimizdir
Bu gün burada olmaq və Tunis Respublikası Ticarət Nazirliyinin nümayəndə heyətini təmsil etmək bizim üçün böyük şərəfdir. Bu, bizim Azərbaycana ilk səfərimizdir. Şirkətimiz üçün Azərbaycan potensial satış bazarıdır. Biz yüksək keyfiyyətli və rəqabətli məhsullar təklif edirik və yerli bazarın bu məhsullarla maraqlanıb-maraqlanmadığını yoxlamaq istəyirik. Nümayəndə heyətimizə üç şirkətin və Tunis məhsullarının ixracından məsul olan Tunis tanıtım mərkəzinin nümayəndələri daxildir. Həmçinin zeytun yağı, makaron və əriştə daxil olmaqla məhsullarımızı sərgiyə gətirmişik. Şirkət olaraq gözləntilərin qarşılanması və müştəri məmnuniyyəti əsas hədəfimizdir.
Tunis dünyanın ən böyük xurma ixracatçısıdır. Bundan əlavə, Tunis dünyanın ən böyük dörd zeytun yağı ixracatçısından biridir və üzvi zeytun yağı istehsalında 3-cü yerdədir. Tunis zeytun yağı keyfiyyəti, dadı və ətri ilə tanınır.
Tunis Aralıq dənizi ilə həmsərhəd ölkədir. Məhz buna görə də biz burada, Azərbaycanda özümüzü rahat hiss edirik. Sərgi bizə Azərbaycanla qonşu olan müxtəlif ölkələrin nümayəndələri ilə əlaqə yaratmağa imkan verir.
Biz Azərbaycana, Bakıya ilk dəfə gələndə bu ölkə bizdə böyük təəssürat yaratdı. Azərbaycan şirkətləri ilə müxtəlif sahələrdə (tibb, kosmetika və s.) əlaqələr qurmaq və onları Tunisə dəvət etmək istəyirik.

Удовлетворение потребностей клиентов - наша главная цель
Большой честью для нас является возможность присутствовать здесь сегодня в качестве представителя делегации Министерства торговли Республики Тунис. Мы впервые приехали в Азербайджан. Для нашей компании Азербайджан является потенциальным рынком. Мы предлагаем высококачественную и конкурентоспособную продукцию, и хотим выяснить, заинтересован ли в ней местный рынок. В нашу делегацию входят представители трех компаний и Тунисского центра продвижения, который отвечает за экспорт тунисской продукции. Мы также привезли свою продукцию, включая оливковое масло, макаронные изделия и лапшу. Оправдание ожиданий и удовлетворение потребностей клиентов - это главная цель нашей компании.
Тунис является крупнейшим в мире по стоимостному объему экспортером фиников. Кроме того, Тунис входит в четверку крупнейших мировых экспортеров оливкового масла и является 3-м производителем органического оливкового масла. Тунисское оливковое масло известно своим качеством, вкусом и ароматом.
Тунис - страна, примыкающая к Средиземному морю. Поэтому мы чувствуем себя комфортно здесь, в Азербайджане. Выставка позволяет нам общаться с представителями разных стран, соседствующих с Азербайджаном.
Когда мы впервые приехали в Азербайджан, в Баку, страна произвела на нас большое впечатление. Мы хотим наладить отношения с азербайджанскими компаниями в различных отраслях (медицина, косметика и т.д.) и пригласить их в Тунис.