Müştəri məmnuniyyəti əsas hədəfimizdir
Bu gün burada olmaq və Tunis Respublikası Ticarət Nazirliyinin nümayəndə heyətini təmsil etmək bizim üçün böyük şərəfdir. Bu, bizim Azərbaycana ilk səfərimizdir. Şirkətimiz üçün Azərbaycan potensial satış bazarıdır. Biz yüksək keyfiyyətli və rəqabətli məhsullar təklif edirik və yerli bazarın bu məhsullarla maraqlanıb-maraqlanmadığını yoxlamaq istəyirik. Nümayəndə heyətimizə üç şirkətin və Tunis məhsullarının ixracından məsul olan Tunis tanıtım mərkəzinin nümayəndələri daxildir. Həmçinin zeytun yağı, makaron və əriştə daxil olmaqla məhsullarımızı sərgiyə gətirmişik. Şirkət olaraq gözləntilərin qarşılanması və müştəri məmnuniyyəti əsas hədəfimizdir.
Tunis dünyanın ən böyük xurma ixracatçısıdır. Bundan əlavə, Tunis dünyanın ən böyük dörd zeytun yağı ixracatçısından biridir və üzvi zeytun yağı istehsalında 3-cü yerdədir. Tunis zeytun yağı keyfiyyəti, dadı və ətri ilə tanınır.
Tunis Aralıq dənizi ilə həmsərhəd ölkədir. Məhz buna görə də biz burada, Azərbaycanda özümüzü rahat hiss edirik. Sərgi bizə Azərbaycanla qonşu olan müxtəlif ölkələrin nümayəndələri ilə əlaqə yaratmağa imkan verir.
Biz Azərbaycana, Bakıya ilk dəfə gələndə bu ölkə bizdə böyük təəssürat yaratdı. Azərbaycan şirkətləri ilə müxtəlif sahələrdə (tibb, kosmetika və s.) əlaqələr qurmaq və onları Tunisə dəvət etmək istəyirik.

Customer satisfaction is our main goal
We are honored to be here today to represent the delegation of the Ministry of Commerce of the Republic of Tunisia. This is our first time coming to Azerbaijan. For our company, Azerbaijan is potential market. We offer high quality and competitive products, and we want to check whether the local market is interested in them. Our delegation includes representatives of three companies and Tunisian promotion center which is responsible for exporting Tunisian products. We have also brought our products including olive oil, pasta and noodle products. The fulfillment of expectations and customer satisfaction is our main goal as a company.
Tunisia is the world's largest date exporter by value. Also, Tunisia is one of the world’s top four exporters of olive oil and 3rd producer of organic olive oil. The Tunisian olive oil is known for its quality, taste and flavor.
Tunisia is a country bordering the Mediterranean Sea. That is why we feel comfortable here, in Azerbaijan. The exhibition allows us to interact with representatives of different countries neighboring Azerbaijan.
When we arrived for the first time in Azerbaijan, Baku, we were really impressed by the country. We want to establish relations with Azerbaijani companies in a range of sectors (medical, cosmetics, etc.) and to invite them to Tunisia.