Tədbirin səmərəliliyindən razıyam
Bizim əsas vəzifəmiz Rusiyanın ticarət şəbəkələrinə keyfiyyətli tərəvəz və meyvələrin tədarüküdür. Buna görə də sərgi bizim üçün vacibdir, çünki burada yerli bazarın təhlili uğurla aparılır, yeni təchizatçıların və yeni istehsalçıların axtarışı yaxşı təşkil olunur. Mən burada lazım olan sahibkarları tapdım, bir sıra danışıqlar apardım və tədbirin səmərəliliyindən əvvəlki illərin sərgiləri ilə müqayisədə razı qaldım!
Həmçinin qeyd etmək istərdim ki, yerli şirkətlər öz biznes layihələrində xarici həmkarları ilə uğurla rəqabət aparırlar.
Mənim üçün sərgi fəaliyyətimdə yeni və faydalı nələrsə tapa biləcəyim bir platformanı təcəssüm etdirir. Bu, təchizatçı ilə alıcının görüş yeri, bütün peşəkar məqamların müzakirə oluna bildiyi məkandır. Belə iş formatı çox faydalıdır — onu internet üzərindən aparılan danışıqlar, zənglər və yazışmalarla müqayisə etmək olmaz. Burada qərarlar birbaşa görüş zamanı qəbul olunur ki, bu da hər iki tərəf üçün sərfəlidir. “Caspian Agro” sərgisi uzun illərdir planlarımızın həyata keçirilməsi üçün bütün bu imkanları yaradan məhz həmin platformadır. Məhsulların geniş çeşidi və iştirakçıların yüksək səviyyəsi sərgini biznesin inkişafı üçün mühüm məkana çevirir.

Я довольна эффективностью мероприятия
Наша основная задача – поставки качественных овощей и фруктов в торговые сети России. Поэтому выставка важна тем, что здесь успешно проводится анализ местного рынка, хорошо организован поиск новых поставщиков, новых производителей. Я здесь нашла нужных предпринимателей, провела ряд переговоров и довольна эффективностью мероприятия по сравнению с выставками прошлых лет!
Также отмечу, что местные компании в своих бизнес-проектах успешно конкурируют с зарубежными коллегами.
Для меня выставка олицетворяет площадку, где я могу найти что-то новое, полезное в своей деятельности. Это место встречи поставщика и покупателя, место, где можно обсудить все профессиональные нюансы. Такой формат работы очень полезен – его не сравнить с переговорами по интернету, звонками и перепиской. Здесь решения принимаются сразу в процессе встречи, что выгодно обеим сторонам. Выставка Caspian Agro – та самая площадка, которая на протяжении многих лет создает нам все эти возможности для реализации наших планов. Широкий ассортимент продукции и высокий уровень участников делают выставку важным местом для развития бизнеса.