Tədbirin səmərəliliyindən razıyam
Bizim əsas vəzifəmiz Rusiyanın ticarət şəbəkələrinə keyfiyyətli tərəvəz və meyvələrin tədarüküdür. Buna görə də sərgi bizim üçün vacibdir, çünki burada yerli bazarın təhlili uğurla aparılır, yeni təchizatçıların və yeni istehsalçıların axtarışı yaxşı təşkil olunur. Mən burada lazım olan sahibkarları tapdım, bir sıra danışıqlar apardım və tədbirin səmərəliliyindən əvvəlki illərin sərgiləri ilə müqayisədə razı qaldım!
Həmçinin qeyd etmək istərdim ki, yerli şirkətlər öz biznes layihələrində xarici həmkarları ilə uğurla rəqabət aparırlar.
Mənim üçün sərgi fəaliyyətimdə yeni və faydalı nələrsə tapa biləcəyim bir platformanı təcəssüm etdirir. Bu, təchizatçı ilə alıcının görüş yeri, bütün peşəkar məqamların müzakirə oluna bildiyi məkandır. Belə iş formatı çox faydalıdır — onu internet üzərindən aparılan danışıqlar, zənglər və yazışmalarla müqayisə etmək olmaz. Burada qərarlar birbaşa görüş zamanı qəbul olunur ki, bu da hər iki tərəf üçün sərfəlidir. “Caspian Agro” sərgisi uzun illərdir planlarımızın həyata keçirilməsi üçün bütün bu imkanları yaradan məhz həmin platformadır. Məhsulların geniş çeşidi və iştirakçıların yüksək səviyyəsi sərgini biznesin inkişafı üçün mühüm məkana çevirir.

I Am Satisfied with the Efficiency of the Event
Our main task is to supply high-quality fruits and vegetables to retail chains in Russia. Therefore, the exhibition is important because it provides an effective platform for analyzing the local market and for identifying new suppliers and producers. Here, I found the entrepreneurs I needed, held a number of negotiations, and I am satisfied with the efficiency of the event compared to exhibitions held in previous years.
I would also like to note that local companies successfully compete with their foreign counterparts in their business projects.
For me, the exhibition represents a platform where I can discover something new and useful for my professional activities. It is a meeting place for suppliers and buyers, a place where all professional details can be discussed. This format of work is extremely beneficial — it can not be compared with online negotiations, phone calls, or correspondence. Here, decisions are made immediately during meetings, which is advantageous for both parties. The “Caspian Agro” exhibition is exactly the platform that has been creating all these opportunities for us to implement our plans for many years. The wide range of products and the high level of participants make the exhibition an important venue for business development.