Müasir dizaynlı loqotip və etiketlərin hazırlanma texnologiyası
Şirkət Azərbaycanın “ASPI” və “AZ-Granata” şirkətləri ilə əməkdaşlıq təcrübəsinə malikdir, belə ki, biz bu şirkətlər üçün şərab butulkaları və tünd spirtli içkilər üçün etiketlər hazırlamışıq.
Azərbaycanın digər kənd təsərrüfatı məhsullarının istehsalçıları da bizim üçün maraqlıdır, buna görə də biz “WorldFood Azerbaijan” sərgisində qonaq qismində iştirak edirik və əməkdaşlığa hazırıq.
Biz müxtəlif məhsul növləri üçün müasir dizaynlı loqotip və etiketlərin hazırlanma texnologiyası barədə məlumat verə biləcəyimiz Avropada keçirilən əksər sərgilərdə iştirak edirik. Azərbaycanda öz işimizlə şirə və digər kənd təsərrüfatı məhsullarının istehsalçılarını maraqlandırmağa ümid edirik, xüsusilə də, “Azərbaycan sənaye korporasiyası”nın stendində üzümçülük müəssisələrindən biri ilə əməkdaşlıq imkanlarını ilkin olaraq müzakirə etdik.
Şirkətin portfelinə Ukrayna, Gürcüstan, Azərbaycan, Qazaxıstan, İtaliya və ABŞ-da reallaşdırılmış yüzdən artıq uğurlu layihə daxildir. Ümidvarıq ki, mükəmməl təşkil edilmiş “WorldFood Azerbaijan” sərgini bu layihələrə yenilərini əlavə edəcək.

Технология современного дизайна логотипов и этикетов
У нас есть опыт сотрудничества с азербайджанскими компаниями ASPI и AZ-Granata, т.к. мы изготовляли для них этикетки для винных бутылок и для крепких алкогольных напитков.
Нам интересны и другие производители агропродукции из Азербайджана, поэтому мы приехали в качестве гостей на международную выставку WorldFood Azerbaijan и открыты для сотрудничества.
Мы участвуем в большинстве европейских выставок, где можем рассказать о технологии современного дизайна логотипов и этикетов для разного вида продукции. В Азербайджане надеемся заинтересовать своей работой производителей соков и другой сельхозпродукции, в частности, на стенде "Азербайджанской промышленной корпорации" провели первичные обсуждения возможностей сотрудничества с одним из винодельческих предприятий.
В нашем портфолио – более ста успешных проектов, реализованных в Украине, Грузии, Азербайджане, Казахстане, Италии и США. Надеемся, что блестяще организованная WorldFood Azerbaijan пополнит его.