Sərginin ikiqat faydası
Mən logistika sahəsində işləyirəm və “InterFood” sərgisi mənim üçün aktualdır. Axı istənilən sənayedə nəqliyyat xidmətləri lazımdır. Hər il sərgi öz əhatə dairəsini genişləndirir və nümayiş stendləri daha da maraqlı olur. Bu gün izləmək fürsəti əldə etdiyim aşpazların yarışı məndə xoş təəssüratlar yaratdı. Bu tədbirin sərgi çərçivəsində keçirilməsi yaxşı fikirdir! Yaxşı təşkil olunmuşdu və çox maraqlı idi.
Mənim üçün sərgilər köhnə tərəfdaşlarla görüşmək üçün ən yaxşı fürsətdir. Bu tədbirdə oluqca səmimi bir atmosfer var və burada iştirak etməyə dəyər Yeni əlaqələr qurmaq potensial tərəfdaşlar axtaran hər bir iş adamı üçün olduqca vacibdir.
Bu gün yerli bazara yönəlmiş bir çox brendlərin iştirakından məmnun qaldıq, onların arasından gələcək müştərilərimizi tapa bildik. Sərgilər dövrümüz üçün ikiqat aktualdır, çünki burada dövlət qurumları və fərdi sahibkarlıqlarla əlaqələr qurulur və möhkəmlənir.

Double benefit of the exhibition
I work in the field of logistics and the “InterFood” exhibition is important for me. After all, transport services are needed in any industry. Year after year the scope of the exhibition expands, and  demonstration stands become much more interesting. Today I was impressed with the competition of chefs, which I managed to watch. It was a good idea to hold this event as a part of the exhibition! It was well organized and very interesting.
For me, exhibitions are the best opportunity to meet old partners. Here it takes place in a nice, friendly  atmosphere, and it is worth attending the event. Networking is also very important for any business person looking for potential partners.
It was nice to see today many brands aimed at the local market, and we  managed to find future customers among them. Exhibitions are doubly relevant in our time, as ties with government agencies and private businesses are being established and strengthened here.