Sərginin ikiqat faydası
Mən logistika sahəsində işləyirəm və “InterFood” sərgisi mənim üçün aktualdır. Axı istənilən sənayedə nəqliyyat xidmətləri lazımdır. Hər il sərgi öz əhatə dairəsini genişləndirir və nümayiş stendləri daha da maraqlı olur. Bu gün izləmək fürsəti əldə etdiyim aşpazların yarışı məndə xoş təəssüratlar yaratdı. Bu tədbirin sərgi çərçivəsində keçirilməsi yaxşı fikirdir! Yaxşı təşkil olunmuşdu və çox maraqlı idi.
Mənim üçün sərgilər köhnə tərəfdaşlarla görüşmək üçün ən yaxşı fürsətdir. Bu tədbirdə oluqca səmimi bir atmosfer var və burada iştirak etməyə dəyər Yeni əlaqələr qurmaq potensial tərəfdaşlar axtaran hər bir iş adamı üçün olduqca vacibdir.
Bu gün yerli bazara yönəlmiş bir çox brendlərin iştirakından məmnun qaldıq, onların arasından gələcək müştərilərimizi tapa bildik. Sərgilər dövrümüz üçün ikiqat aktualdır, çünki burada dövlət qurumları və fərdi sahibkarlıqlarla əlaqələr qurulur və möhkəmlənir.

Двойная польза выставки
Я работаю в сфере логистики и выставка InterFood для меня актуальна. Ведь транспортные услуги нужны в любой отрасле. С каждым годом выставка расширяет свои масштабы, и демонстрационные стенды становятся намного интересней. Сегодня запомнилось соревнование поваров, которое мне удалось посмотреть. Проводить в рамках выставки данное мероприятие – хорошая идея! Было хорошо организовано и очень интересно.
Для меня выставки – лучшая возможность встреч со старыми партнерами. Здесь это происходит в теплой атмосфере, ради чего и стоит посещать мероприятие. Налаживание новых связей тоже важно для любого делового человека, занятого поиском потенциальных партнёров.
Сегодня порадовало участие многих брендов, нацеленных на местный рынок, среди которых удалось найти будущих заказчиков. Выставки вдвойне актуальны для нашего времени, поскольку здесь налаживаются и укрепляются связи с госструктурами и частным бизнесом.